Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Незвичайні великодні традиції у всьому світі

Однією з найкращих частин обміну є спілкування з абсолютно різні культури та звичаї ті, які ми маємо тут, у Бразилії. Наприклад, залежно від місця призначення ви зустрінете незвичайні великодні традиції, які привернуть вашу увагу.

Великдень відзначений багатьма традиціями. Присутні кролик, писанка та релігійні символи, такі як хрест і ягня! Якщо ви завжди святкуєте Великдень однаково, може бути важко уявити, як цю дату святкують іншими способами в усьому світі.

Окрім шоколадного яйця та бакалхоади, традиційних для Бразилії, навіть гігантський омлет є традиційною пасхальною стравою в інших частинах світу! І якщо ви хочете знати, де, просто прочитайте цю статтю. Крім них, ми виділяємо інші великодні традиції, які користуються успіхом в інших народів світу.

Незвичайні великодні традиції в усьому світі

гігантський омлет у Франції

Якби ти був одним Французи з півдня країни, я б точно не подумав про шоколадні яйця, коли ми говоримо про Великдень! Чи це у Франції, точніше в місті Хо, цей великодній звичай передбачає використання курячих яєць. У Великодній понеділок, за даними путівника Atlas Obscura, для омлету, яким годують близько тисячі людей на головній площі міста, розбивають понад 15 тисяч яєць. Це багато яєць!!!

Існує легенда про те, що Наполеон Бонапарт подорожував з армією півднем Франції і, коли він зупинився в маленькому містечку, він з’їв омлет. Це йому так сподобалося, але настільки, що він наказав селянам приготувати наступного дня гігантський омлет для всіх солдатів. Справжнє це чи ні, воно набирає рота!

Запуск повітряного змія на Бермудах

Для тих, хто хоче зовсім іншої великодньої активності на британській території, запустити повітряного змія на Бермудських островах може бути гарним шансом. Окрім того, що острів, розташований в Атлантичному океані, є частиною знаменитого Бермудського трикутника, він також має дуже своєрідну традицію.

Просто там святкування Великодня – вихідний день. Згідно з Go to Bermuda, туристичним веб-сайтом острова, вечірка починається в п’ятницю з фестивалю KiteFest Страсної п’ятниці — часу, коли місцеві жителі та гості збираються, щоб запустити барвистих повітряних зміїв. Дехто навіть ризикує зробити повітряного змія в іншому форматі для гри, адже існує конкурс на найкращого традиційного повітряного змія та найбільш інноваційний дизайн. Як і в Бразилії, тріска і релігійні служби відбуваються в суботу та неділю.

Історія розповідає, що вчитель хотів пояснити вознесіння Христа і, щоб полегшити розуміння, він запустив повітряного змія, який був схожий на Ісуса, і тут виникла традиція. Тому, якщо ви вже думали про запуск повітряного змія на Великдень, цей острів із трохи більше ніж 63 000 мешканців міг би стати вашим пунктом призначення.

Барвисті килими на вулицях Гватемали

Згідно з Conde Nast Traveler, місто Антигуа, що на півдні Гватемали, покриває свої вулиці барвистими килимами під час Страсного тижня, готуючись до процесії Страсної п’ятниці. Велика різниця полягає в тому, що, крім релігійних символів, місто також записує свою історію, традиції майя та малюнки з природи.

Але вам не обов’язково їхати в країну Центральна Америка відкривати красу барвистих килимів на вулицях і провулках. Просто в Бразилії багато міст Мінас-Жерайс займаються виготовленням килимів.

Традиція має португальське походження, а у випадку Бразилії вони проводяться в місті, щоб символізувати християнські символи у Страсну п’ятницю. Прикладом є Сан-Жоао-дель-Рей (MG), де роботи з кольорової тирси, фарбованого піску, кавового порошку та квітів можуть бути розкидані на понад 800 метрів у більш ніж трьох тоннах матеріалів.

Але варто зазначити, що в Гватемалі ви можете побачити віддалені сліди цивілізації майя — що, звичайно, є відмінною рисою подорожі.

Феєрверк в Італії

у Флоренції, в Італії, місцеві жителі святкують 350-літню традицію Великодня! Відомий як Scoppio del Carro, або «вибух фургона», назва, мабуть, надає подію багато справедливості.

Вулицями міста люди в костюмах XV століття везуть ошатний візок, наповнений феєрверками. Архієпископ Флоренції запалює запал під час Великодньої меси та запалює жвавий феєрверк. Згідно з порталом Visit Florence, сенс цього звичаю сягає часів Першого хрестового походу. Як мінімум, незвичайна традиція!

Хресна хода у Ватикані

Як і в Бразилії, в інших місцях проводяться богослужіння та процесії для святкування Страсного тижня та Великодня. У Велику п’ятницю у Ватикані, Папа робить Хресну дорогу, починаючи з Колізею. Веруючі зі свічками піднімаються на Палатинський пагорб, зупиняючись 14 разів по дорозі.

Меса відправляється ввечері у Велику суботу та у Великодню неділю. Тисячі відвідувачів збираються на площі Святого Петра, щоб очікувати благословення Папи з балкону церкви, відомого як Urbi et Orbi (місту і світу, у вільному перекладі).

Хоча ця традиція не така вже й інша, присутність Папи робить цей момент унікальним і дуже привабливим для відвідувачів-християн і туристів з усього світу.

почесні відзнаки

Австралія

Окрім цих традицій, заслуговують на увагу й інші. Серед незвичайних великодніх традицій одна походить прямо з країна кенгуру. І це навіть пов’язано з тваринами країни. У 1991 році асоціація ім Австралія, вільна від кроликів запустив кампанію із заміни пасхального кролика на білбі Пасхи, тварина там, яка має вуха, схожі на вуха кроликів. Це тому, що в Австралії кроликів вважають шкідниками, оскільки вони знищують урожай. З тих пір компанії білбі шоколаду, щоб відзначити свято.

Фінляндія

На Великдень діти с Фінляндія вони одягаються, як відьми, і йдуть просити шоколадні яйця на вулицях із розфарбованими обличчями та хустками, несучи жменю вербових гілочок, прикрашених пір’ям. У деяких частинах західної Фінляндії люди розпалюють багаття у Великодню неділю. Скандинавська традиція походить від віри в те, що полум’я відлякує відьом, які літають на мітлах між Страсною п’ятницею та Великоднем.

Польща

Обливання водою – одна з незвичайних великодніх традицій Польща, називається Śmigus-dyngus. У понеділок після Великодньої неділі молоді люди намагаються облити інших відрами, форсунками або будь-яким іншим, що може когось намочити. Легенда свідчить, що дівчата, які промокли, виходять заміж протягом року. Традиція бере свій початок від хрещення польського князя Мєшка в понеділок після Великодня 966 року нашої ери.

Греція

Вранці у Велику суботу на грецькому острові Корфу відбувається традиційне «кидання чаш». Там люди викидають з вікон каструлі, сковорідки та інший глиняний посуд, розбиваючи його на вулиці. Деякі кажуть, що цей звичай походить від венеціанців, які на Новий рік викидали всі старі речі. Інші вірять, що акт підкидання горщиків вітає весну, символізуючи врожай, який буде поміщений у нові контейнери.

Великдень у всьому світі

У Бразилії найпопулярнішою традицією є християнська. Таким чином, протягом Страсного тижня, а отже, і Великодня, святкування відзначається месами, сповіддю, інсценуваннями Via Sacra, що ілюструє розп’яття та воскресіння Христа.

Але, як ми бачили, у світі існують різні традиції та культури, чи не так? І вони можуть сильно відрізнятися від тих, до яких ми звикли. Навіть там, де є зайці та писанки, спосіб святкування може бути новим. Наприклад, у Сполучених Штатах існує дуже сильна культура полювання на яйця.

І найкрутіше те, що окрім того, щоб дізнатися про ці культури, можна їх відчути. Знайомство з людьми, їхніми звичками та навіть нові знайомства – це завжди чудовий привід подорожувати! Отже, якщо вам потрібна ще одна причина, щоб дізнатися про різні країни та їхні звичаї, знайте, що це можливо дешевий обмінО. перевірити тут наші поради, щоб мати можливість подорожувати без зайвих витрат.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button