Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Супровідний лист: як зробити супровідний лист для обміну?

Коли ви подаєте заявку на роботу за кордоном, вам часто потрібно буде подати документи, включаючи супровідний лист.

Цей документ — не що інше, як ваш супровідний лист, який стане «ключем» для закладу, щоб дізнатися більше про вас і ваш досвід.

Щоб полегшити роботу, ми підготували для вас цей посібник, щоб зрозуміти, що таке супровідний лист, що має включатися в цей документ і які типи найпоширеніші.

Ми навіть залишили для вас модель, щоб надихнутися, і, звичайно, якщо ви хочете переглянути свої документи, професори Escola M60 можуть вам допомогти. Пройдіть тест свого профілю тут та приєднуйтесь!

Що таке супровідний лист?

Супровідний лист – це рекомендаційний лист, метою якого є ознайомлення з вашою траєкторією в університеті чи компанії, яка вас цікавить. Тому існує два типи супровідних листів:

  • Академічний супровідний лист: надсилається до коледжів та університетів разом із вашою заявою, як правило, для стажування або дослідницьких посад;
  • Професійний супровідний лист: надсилається установам і компаніям у заявках про роботу або літню/зимову роботу.

Як правило, супровідний лист познайомить ваш досвід з основними моментами вашого резюме. Необхідно подбати про те, щоб документ не став повторенням вашого CV: насправді супровідний лист має висвітлювати деякі основні моменти, які, на вашу думку, заслуговують на особливу увагу рекрутера.

для деяких міжнародні можливості, особливо вакансії для стажування або літньої роботи, наприклад, реєстрація може відбуватися електронною поштою, а не через форму. У цих випадках супровідний лист буде розроблено в «тілі» електронного листа.

Це буде місце, за допомогою якого ви швидко представите себе та продемонструєте свою зацікавленість через свій досвід і кваліфікацію, які найбільше відповідають цій вакансії. Порада полягає в тому, щоб «продати свою рибу», щоб ваше резюме привернуло рекрутера.

Оскільки це презентаційний документ, він не повинен бути надто довгим. Рекомендується, щоб він містив від 3 до 4 абзаців.

Як правило, перший абзац є коротким викладом вашого досвіду. Наступні два стосуватимуться досвіду, що стосується вакансії, а також отриманих результатів. Завжди важливо говорити про результати, зрештою, це покаже, що ви «вклали руку в тісто» і дали важливі відповіді для вас і для всіх, хто бере участь у проекті.

Ви також повинні згадати посаду, на яку ви претендуєте, і, отже, які ваші ключові навички для цієї посади.

Наприклад, якщо студент подає заявку на стажування у сфері комунікації, важливо згадати, що він брав участь у відповідних проектах, що письмо є однією з його сильних сторін і як це було використано для досягнення хороших результатів.

Тому не забудьте перевірити, чи досвід, який ви висвітлюєте, безпосередньо пов’язаний з цією вакансією!

Як написати супровідний лист?

Супровідний лист, або Cover Letter, принесе короткий виклад вашого резюме! Майте на увазі, що рекрутери отримують десятки резюме, тому супровідний лист може стати відмінною рисою вашого резюме, яке буде розглянуто.

Тут, у Бразилії, не дуже часто надсилають файл із супровідним листом, незважаючи на те, що деякі компанії його запитують. Але в будь-якому випадку те, що ви пишете в тексті електронного листа, який супроводжує ваше резюме, схоже на супровідний лист.

Таким чином, навіть якщо ви подаєте заявку на роботу тут, у Бразилії, знання того, як підготувати ці параграфи найкращим чином, може дуже допомогти у пошуку роботи.

З іншого боку, за кордоном переважно в ЄвропіСупровідний лист є дуже важливим документом. У деяких випадках це зазвичай є обов’язковим і може мати вирішальне значення для класифікації або некласифікації кандидата.

Супровідний лист не повинен бути надто довгим: до 200 слів зазвичай є ідеальною довжиною. Адже, як ви вже знаєте, це короткий виклад вашого резюме. Деталі кожної можливості можна знайти в резюме або обговорити додатково під час співбесіди.

Щоб було легше, ми підготували шаблон. Загалом супровідний лист буде розроблено таким чином:

Прізвище кандидата

Адреса та номер телефону на додаток до електронної адреси

«Шановний докторе/пане! /Місіс. /РС. Прізвище» (вкажіть, що ви досліджували компанію, спрямувавши свій контакт до відповідної відповідальної особи; не використовуйте «кого це може стосуватися»)

Перший абзац: вкажіть, на яку посаду ви претендуєте, і представтеся, посилаючись на навички та кваліфікацію, які ви маєте у своїй кар’єрі. Також важливо сказати, чому вас зацікавила можливість і компанія, звідки ви дізналися про вакансію і чи хтось вас направив.

Другий/третій абзац: який твій найважливіший досвід? Як вони пов’язані з посадою, на яку ви претендуєте? А також: якщо у вас немає досвіду, як ця вакансія може співвідноситися з вашими знаннями та сприяти вашому професійному зростанню? Все це необхідно розгорнути в Супровідному листі.

Останній абзац: дякую за надану можливість, повідомляю, що ваше резюме додається (і не забудьте прикріпити його насправді) та вказуєте способи зв’язку. У разі необхідності зацікавлена ​​сторона також може обговорити свою візу за кордон і можливість почати роботу. Також повідомте їм, що ви готові для співбесіди.

«Дякую їм за увагу.

З повагою…”

Нарешті, підпишіть своє ім’я. Також не забувайте добре вичитувати свій текст. У супровідному листі не потрібно використовувати «важкі» слова, щоб виділитися, але воно має бути написано з дотриманням правильних граматичних правил.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button