Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Як люди вітають один одного в усьому світі?

Цієї неділі, 22 травня, у Бразилії відзначається Національний день обіймів. Ця форма прихильності настільки поширена в нашій країні, що навіть заслужила особливий день. Зрештою, хто ніколи не вітав когось обіймами та поцілунком (або двома) у щоку?

Але як слово “туга” — яке існує лише португальською мовою, обійми можуть бути не такими поширеними в інших місцях на планеті. Ви коли-небудь замислювалися над тим, як люди вітають один одного? навколо світу?

Просто це в більшості різні культури, форма привітання також може бути досить незвичайною. Знати, як люди вітають один одного в усьому світі, також важливо, щоб не припуститися помилок назовні. Це тому, що дуже складно обійняти того, хто тобі не подобається або хто не має такої звички!

1. Покажіть язик

Ця традиція поширена в Тибеті. Там, у цьому автономному китайському регіоні, прийнято висовувати язик, щоб привітати когось. Принаймні, зовсім інакше, чи не так?

Згідно з легендою, ця традиція виникла через те, що монахи показали свій язик, щоб показати, що вони прийшли з миром. Просто дуже жорстокий король з дев’ятого століття на ім’я Ланг Дарма славився темним язиком. А щоб показати, що монахи — не він і не мають лихих намірів, висолопили язиком, і мода прижилася.

2. Дотики до носа

Забудьте про рукостискання або цокання в щоку. Ця традиція зовсім інша. У деяких місцях, як-от Катар, Ємен, Оман тощо Арабські Еміратилюди можуть вітати один одного легкими дотиками до носа!

3. Поцілунок в щоку

У багатьох місцях поцілунки в щоку є звичайним явищем. Зазвичай поцілунок «у ​​повітрі», а губи фактично не торкаються шкіри. Деякі країни з цією звичкою: Франція, Італія, Іспанія, Португалія, Латинська АмерикаУкраїна і Квебек, Канада і тут, у Бразилії.

Що дійсно змінюється від місця до місця (і що може бути досить заплутаним), так це кількість поцілунків. В Аргентині, Чилі, Перу, Мексиці та Колумбії достатньо поцілунку.

З іншого боку, в Іспанії, Португалія, Парагвай, Італія та такі міста, як Париж і Квебек, це два поцілунки. У Росії та Україні стандартом є три, у деяких регіонах Франції – до чотирьох поцілунків, чергуючи сторони.

4. Розтирання носа і чола

на Нова Зеландія, люди маорі вітають один одного унікальним способом. Привітання називається «Хонгі» і стосується притискання свого носа до чужого носа. І це може включати навіть лоб.

Привітання використовується на традиційних зборах серед народу маорі та на важливих церемоніях, таких як pōwhiri, які є церемоніями привітання. За ним може послідувати рукостискання.

5. Рукостискання

Звичайне рукостискання є ознакою закритої угоди, партнерства або поваги в різних частинах світу. Серед країн, які впровадили на практиці, можна назвати: Ботсвану, КитайНімеччина, Замбія, Руанда та країни Близького Сходу.

Але рукостискання не таке просте, як здається. На Близькому Сході, наприклад, рукостискання стосується тільки правої руки, тому що ліва рука вважається нечистою. Гості з Китаю не повинні застосовувати силу або тиск на стискання, перебуваючи в Німеччина хват зазвичай досить міцний.

У Ботсвані, африканській країні, корінні жителі мають ще більш незвичайне рукостискання. Просто це включає в себе кілька кроків, починаючи від рукостискання, одного разу вгору-вниз, зчеплення великих пальців та інші кроки. Здається, нам потрібен клас, щоб вивчити це вітання, га?

6. Плескання

Ви хочете кращого прийому, ніж аплодувати людині, яка вже прийшла?! У Зімбабве та Мозамбіку прийнято плескати в долоні, вітаючись.

У Зімбабве плескання відбувається за принципом виклику та відповіді — перший плескає один раз, а другий двічі. Чоловіки плескають, вирівнявши пальці та долоні, а жінки повинні тримати руки під кутом. На півночі Мозамбіку люди також аплодують, але тричі перед тим, як сказати «моні», що означає привіт.

7. Покладіть руку на серце

Це дуже офіційне привітання від Малайзія. Рука кладеться на серце, і ви робите маленький уклін. Там це означає, що вам раді, і вказує на справжню дружбу, доброзичливість і відкрите серце. Супер мило, правда?

О, і якщо хтось вітається з вами таким чином, інша особа буде ввічливо відповісти жестом.8. Вклонитися

Поклон і реверанс також є поширеним способом вітання людей. Це відбувається в Камбоджі, Індії, Непалі, Лаосі, Таїланді та Японії.

Що може викликати сумніви, так це те, як сказати привітання. трохи нахиліть голову вперед, щоб схилитися. Чим вище поставлені руки, тим сильніший знак поваги.

В Індії та Непалі разом із привітанням можна почути «Намасте»; санскритський термін буквально означає «Я схиляюся перед тобою» і вважається великим знаком поваги та вдячності.

більше не Японія рівень поваги визначається тим, наскільки сильно ви вклоняєтеся. Більш глибоке благоговіння також свідчить про більшу повагу. Але увага: 90 градусів – це максимум. Там чоловіки вклоняються, поклавши руки в боки, а жінки, поклавши руки на стегна.

Як вітати людей по всьому світу?

Якщо ви збираєтеся подорожувати або жити за кордоном, радимо завжди досліджувати місце, куди ви збираєтеся. Як ми бачили, найдоречніша та найшанобливіша форма привітання дуже відрізняється від однієї нації до іншої.

Навіть тут, у Бразилії, поцілунки та обійми зазвичай зберігаються для тих, з ким ми близькі, тоді як рукостискання можна використовувати в більш офіційній обстановці.

І якщо ви хочете підготуватися до дуже успішної подорожі за кордон, приєднуйтесь до нас наставництво М60. Наші вчителі можуть вам дуже допомогти в цій місії. Натисніть тут і пройдіть тест свого профілю прямо зараз.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button